Стрельба в Харькове: один из участников подорвал себя

Автор:
Олег Панфилович
Дата:

Один из участников перестрелки в Харькове взорвал себя возле Южного вокзала. Об этом сообщил начальник управления полиции области Валерий Сокуренко в комментарии «UA:Харків».

Он сообщил, что злоумышленник пытался скрыться на автомобиле Toyota RAV 4, но, отъехав, остановил авто и поджег его.

«Когда полицейские догнали его и достали оружие, он достал гранату и подорвал себя. У него было еще 4 гранаты Ф-1», — сказал глава полиции. Сокуренко добавил, что злоумышленник — ранее судимый уроженец Горловки Донецкой области.

Глава полиции подтвердил, что один из пострадавших скончался в карете скорой помощи, другой с тяжелыми ранениями попал в реанимацию.

«Эти лица регулярно имели проблемы с законом ...это была бандитская разборка», — пояснил Сокуренко.

UPD: Сокуренко назвав стрілянину біля супермаркету на Клочківській «бандитськими розборками» і прокоментував хід подій: – Два харківянина вийшли з супермаркету, вони направлялись до свого автомобілю, що був припаркований напроти. – Тут їх чекав зловмисник, завязалась перестрілка, чоловіки також були озброєні.– Внаслідок перестрілки один чоловік отримав тяжкі поранення і помер в кареті швидкої, іншого доставили з пораненнями стегна, плеча та голови до реанімації. Він у тяжкому стані. – Зловмисник на автомобілі Toyota RAV4 намагався зникнути з місця події, від'їхав декілька кілометрів, підпалив його.– Поліція продовжила переслідувати зловмисника. Коли зловмисника наздогнали, чоловік дістав гранату і підірвав себе: «Так ми думаємо, що він підірвав себе. У нього було ще 4 гранати і пістолет». – Чоловік, який загинув від гранати, раніше судимий житель Донеччини, міста Горлівки. Останнім часом перебував у Харкові. «Є ключі від квартири, простежимо, де він проживав. Нам важливо вийти на замовників цього вбивства. Таке враження, що кілер замовників боявся більше, ніж поліцію. Замість того, щоб здатися патрульним, він підірвав себе. Думаємо, це не був нещасний випадок, але ми розберемося».– Особи всіх учасників подій встановлені поліцією: «Вони відносяться до людей, які порушують закон системно.Це була бандитська розборка. На декого з них це вже третій замах на вбивство». Коментар очільника поліції Харківщини Валерія Сокуренка про перестрілку, внаслідок якої загинув чоловік, та вибух із другим загиблим.

Gepostet von UA: Харків am Freitag, 25. Oktober 2019