В Харькове националисты пытались сорвать лекцию о толерантности. Трех человек облили зеленкой

Автор:
Костя Андрейковец
Дата:

Вечером 12 сентября в центре Харькова группа националистов пыталась сорвать лекцию «Толерантность как одна из составляющих современной национальной украинской идеи», запланированную в Литературном музее в рамках проведения KharkivPride.

Как сообщает «UA:Харків», группа из 30 человек заблокировала вход во двор Литмузея, а после вылила в толпу собравшихся посетителей лекции зеленку. Одним из тех, на кого вылили зеленку, был Олесь Доний — лектор и глава Центра исследований политических ценностей.

Представники громадських організацій «Фрайкор» та «Правий сектор» блокують захід «ХарківПрайду» у Літмузеї, передає...

Gepostet von UA: Харків am Donnerstag, 12. September 2019

UPD: Поліція взяла взяла під охорону вхід у двір Літмузею та учасників лекції так, щоб противники заходу на них не напали. Водночас, як повідомляє кореспондент Суспільного, люди з символікою «Фрайкор» мають намір пройти у двір Літмузею. UPD: Люди, які заблокували вхід до музею, своїх імен не називають.UPD: Біля входу в музей — кордон з поліцейських.UPD: Лектора Олеся Донія до початку заходу облили зеленкою_____________Цими хвилинами вхід до Літмузею заблокований представниками «Фрайкору» та «Правого сектору». Георгій Тарасенко, який представляє «Фрайкор», каже, що його соратники не блокують вхід, а «прийшли подискутувати». Тут мали читати лекцію про толерантність, розповіла організаторка заходу Анна Шаригіна.

Gepostet von UA: Харків am Donnerstag, 12. September 2019

Организаторы лекции сообщили, что сорвать мероприятие пытались представители «Традиции и порядка», «Правого сектора» и «Фрайкора». Представитель «Фрайкора» Георгий Тарасенко заявил, что его соратники не блокировали вход, а «пришли подискутировать». В «Правом секторе» заявили, что хотели посетить лекцию, но их «не пустили организаторы».

Донію намазали вавку на гей-тусівці.Представники правих організацій: "Правий Сектор Харківщина", "Фрайкор", " Традиція...

Gepostet von ПРАВИЙ СЕКТОР / Харківщина am Donnerstag, 12. September 2019

На место вскоре прибыла полиция, которая кордоном оттеснила националистов. Лекция началась с опозданием и закончилась в 21:10. Националисты тоже слушали лекцию, но отгороженные кордоном полиции.

В Літмузеї розпочалася лекція Олеся Донія

UPD: Близько 21:10 лекція завершилася. Люди розходяться. __________________Попри дії групи противників заходів KharkivPride, в Харківський ЛітМузей розпочалася лекція Олеся Донія. Захід відкрила працівниця Літмузею Тетяна Пилипчук, повідомляє кореспондент Суспільного:«Коли Музею запропонували провести лекцію про толерантність як національну ідею, ми, звісно, погодились. Тому що Музей стоїть на засадах толерантності. Що таке для нас толерантність? Це в першу чергу повага до іншого, це цивілізований діалог, це можливість висловлювати різні точки зору і різні позиції». «Тоді, коли я приїхав в Харків, коли захоплювали ОДА, довелося вступати в калюжі крові, калюжі крові наших. А тепер, це, може, смішно, в калюжі зеленки. Між своїми... Тоді на нас наступали російські окупанти, і це закінчувалося калюжами крові, а тепер начебто свої, начебто з патріотичної організації, обливають зеленкою», — сказав на початку виступу Олесь Доній.Люди із символікою «Фрайкор» теж слухають лекцію. Вони стоять за кордоном поліції.

Gepostet von UA: Харків am Donnerstag, 12. September 2019