В Азовском море украинские корабли на учениях сопровождали российские катера

Просмотры:
3339
Автор:
Костя Андрейковец
Дата:

Во время совместных учений кораблей и катеров морской охраны Госпогранслужбы и ВМС Украины в Азовском море, пограничные патрульные катера ВМФ России вели сопровождение.

Об этом сообщает штаб операции Объединенных сил.

На Приазов’ї проведено спільні навчання кораблів та катерів морської охорони ДПСУ та ВМС України#ООС #Операція_ОСДля забезпечення охорони морського кордону у разі ускладнення обстановки, подібні навчання проходять щотижня. Катери ВМС Збройних сил України виходять в акваторію Азовського моря та відпрацьовують вправи згідно плану бойової підготовки. «Виконали завдання бойової підготовки сумісно з силами Державної прикордонної служби України. Відпрацьовували такі вправи як: сумісна стрільба по морській цілі, надання катеру, який втратив хід, допомоги, а також проводили затримання судна і силовий захват судна-порушника в акваторії Азовського моря», – розповідає командир катера «Лубни» капітан-лейтенант Іван Долгіх. «Складнощів по виконанню завдань взагалі не виникало. Катери прикордонної служби РФ постійно нас супроводжують, але не заважають виконувати наші завдання. На зв’язок з нами не виходять, тобто не відволікають від роботи. Головне для екіпажу постійно бути в готовності, підготовленим і виконувати завдання за призначенням» – додав Іван Долгіх.Також він додав, що артилерійські стрільби проходять майже щотижня, тому добре відпрацьовані елементи. Зо словами Івана Долгіх, найважчий етап в сьогоднішніх навчаннях – це такий елемент, як захват судна порушника, його блокування. Виконали на відмінно. «Екіпаж в мене підготовлений, це перший екіпаж який приймав цей катер, був присутній на спуску катеру, у Кузні на Рибальскому в місті Києві. Тому екіпаж матеріальну частину добре знає, підготовлений та готовий виконувати завдання за призначанням» – повідомив командир катера «Лубни».

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Mittwoch, 26. Juni 2019

«Катера пограничной службы Российской Федерации постоянно нас сопровождают, но не мешают выполнять наши задачи. На связь с нами не выходят, то есть не отвлекают от работы. Главное для экипажа — постоянно быть в готовности, подготовленным и выполнять задачи по назначению», — рассказал командир катера «Лубны», капитан-лейтенант Иван Долгих.

Он отметил, что артиллерийские стрельбы украинские корабли отрабатывают почти каждую неделю, и как правило россияне всегда рядом.

В этот раз военные отрабатывали совместные стрельбы по морским целям, оказание помощи катеру, который потерял ход, а также проводили задержание судна и силовой захват судна-нарушителя.