«Поражает цель одним выстрелом». В Нацгвардии испытали американский гранатомет PSRL-1

Автор:
Олег Панфилович
Дата:

Бойцы Национальной гвардии протестировали полученный из США гранатомет PSRL-1, сообщается на странице Нацгвардии в Facebook.

Военные отметили, что американский гранатомет обладает несколькими преимуществами перед ручным гранатометом РПГ-7. PSRL-1 поражает бронированную технику, укрепления и живую силу противника одним выстрелом гранаты 40 мм калибра.

Нацгвардия в настоящее время имеет на вооружении партию 40-миллиметровых ручных противотанковых гранатометов RSRL-1 производства США. Кроме того, уже разработана программа обучения личного состава и методика эксплуатации ручного гранатомета PSRL-1.

Нове озброєння Нацгвардії: PSRL-1 - зброя сучасності

#реформи #НГУ #Нацгвардія #new #зброя #гранатомет 💪🇺🇦Сьогодні Національна гвардія України має сучасну зброю і техніку, що використовується для виконання визначених законом завдань. Однією з найбільш ефективних для ведення вогню на полі бою є оновлений гранатомет PSRL-1.«Протитанковий винищувач, який уражує броньовану техніку, укріплення та живу силу противника одним пострілом гранати - 40 мм калібру», - кажуть фахівці із озброєння. Про переваги PSRL-1 перед іншою зброєю, хто використовує, на яких бойових позиціях та, що саме змінилося в порівнянні з традиційним у військах РПГ-7? Аби відповісти на ці питання - ми поговорили з гвардійцями і побачили наочно стрільби, які демонструють потужність винищувача.Нагадаємо, що Нацгвардія зараз має на озброєнні партію 40-мм ручних протитанкових гранатометів RSRL-1 виробництва США, що дозволяє підвищити вогневу міць підрозділів гвардії. Сьогодні вже розроблено програму навчання особового складу та методику експлуатації ручного гранатомета PSRL-1.Більше про реформи читайте тут: http://project1168023.tilda.ws/

Gepostet von Національна гвардія України am Freitag, 10. Mai 2019
  • США передали Госпогранслужбе Украины первых два береговых катера Safe Boat 27, которые будет использовать 10-й отдельный отряд оперативного реагирования «ДОЗОР» для выполнения различных оперативных задач.
  • В марте украинская армия получила на вооружение первые турецкие ударные беспилотники Bayaraktar TB2. Также Вооруженным силам передали 420 единиц боевой техники.