Нацкомиссия по тарифам создала мобильное приложение для проверки платежей за газ и электроэнергию

Автор:
Костя Андрейковец
Дата:

Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ), создала мобильное приложение «Енергетика Онлайн», которое позволит гражданам проверить правильность суммы в платежках за газ или электроэнергию.

Об этом сообщила председатель комиссии Оксана Кривенко.

Сьогодні ми презентували мобільний додаток «Енергетика онлайн», який сприятиме створенню ефективних енергетичних ринків, де в центрі уваги перебуватиме споживач. Саме це головна задача стратегії незалежного Регулятора та складова нашої діяльності в частині гарантування енергетичної безпеки України. Кожен має бути почутим! Тепер це можливо! Регулятор відкриває мобільний сервіс, де споживач зможе не тільки дізнатись інформацію про тарифи, але й оперативно надіслати скаргу та оцінити якість обслуговування. НКРЕКП в свою чергу буде приймати до уваги думку користувачів мобільного додатку та керуватиметься отриманою інформацією при роботі з ліцензіатами. Фактично ми залучаємо споживачів у процеси регулювання. Без перебільшення це один з прикладів демократії. Така практика вперше застосовується в Україні. Ми розраховуємо на її ефективність. Завершуючи хочу сказати, що презентований сьогодні мобільний додаток це тільки початок якісних перетворень в нашій роботі. Ми також працюємо над створенням зручних сервісів для ліцензіатів. Наша мета – це #смартрегулювання. І ми її досягнемо усі разом.

Gepostet von Оксана Кривенко am Mittwoch, 20. Februar 2019

«Регулятор открывает мобильный сервис, где потребитель сможет не только узнать информацию о тарифах, но и оперативно отправить жалобу и оценить качество обслуживания», — написала она, отметив, что в случае ошибки потребители смогут получить компенсацию.

Потребители также смогут через приложение менять тарифы на более выгодные.

НКРЭКУ будет учитывать мнение пользователей мобильного приложения и решать вопросы с поставщиками газа и энергии. «Фактически мы привлекаем потребителей в процессы регулирования», — добавила Кривенко.

Регулятор уже начал работу над созданием мобильного приложения для поставщиков услуг.